Tel: +90 324 237 95 19
Email: info@umutdengiz.com
En Son YazılarımızMali Müşavirlik HizmetlerimizKredi Çekip Yatırım Yapmak Mantıklı Mı ?

En Son Yazılarımız

Yazdıklarımızı takip etmek için tıklayabilirsiniz.

Devamı

Mali Müşavirlik Hizmetlerimiz

Bütün hizmetlerimizi görmek için tıklayınız

Devamı

Kredi Çekip Yatırım Yapmak Mantıklı Mı ?

Yatırım yapmanın, geleceğinizi maddi anlamda garanti altına almak için gerekli olduğunu biliyorsunuz.

Devamı

Hakkımızda

Değerli Müşterilerimiz/Kullanıcı,

Sunduğumuz hizmetlerin kalitesini geliştirmek ve müşterlerimize daha yakın olmak ana hedeflerimizdendir. Doğal olarak, müşterilerimizin vergi, muhasebe ve diğer mali mevzuattan kaynaklanan yükümlülüklerini daha hızlı ve daha kolay şekilde yerine getirilebilmesi doğru ve nitelikli bilgiye en kolay ve en çabuk şekilde ulaşması ile mümkündür. Bu bağlamda, teknolojik imkânlardan en üst düzeyde yararlanmak gereği açıktır.

Bu çerçevede, mevzuat ve uygulamada meydana gelen değişiklikler ile yorum ve açıklamalarımızı içeren sirkülerlerimizi buradan izleme imkânı olacaktır. Bunun yanısıra, müşterilerimizin vergisel konularda doğru bilgiye ulaşması için internet sitemiz üzerinden sunulan hizmetler sürekli geliştirilecek ve özel arşivimizde bulunan eğitim ve diğer yazılı dokümanlar müşterilerimizin paylaşımına açılacaktır.

Hedefimiz, müşterilerimize hızlı, güvenli ve kaliteli hizmet sunmak ve çözüm ortakları olmaktır. Bu nedenle, hizmet alanlarımızın iyileştirilmesi ve kalitesinin yükseltilmesi sürekli ve vazgeçilmez amacımızdır.

Bu web sayfası yoluyla, müşterilerimize daha yakın olacağımıza ve değer katacağımıza inanıyoruz. Bu nedenle, hizmet kalitemizin sürekli yükselmesi için çalışmalarımıza ara vermeksizin devam ediyoruz. Web sayfasını bu amaca yönelik adımlardan biri kabul ediyoruz.

İşlerinizde ve yaşamınızda sağlık, başarı ve mutluluklar dileriz.

DENGİZ MALİ MÜŞAVİRLİK

Umut DENGİZ

Hakkımızda

Değerli Müşterilerimiz/Kullanıcı, Sunduğumuz hizmetlerin kalitesini geliştirmek ve müşterlerimize daha yakın olmak ana hedeflerimizdendir. Doğal olarak, müşterilerimizin vergi, muhasebe ve diğer mali mevzuattan kaynaklanan yükümlülüklerini daha hızlı ve daha kolay şekilde […]

Devamı